Aukciono Pavadinimas bus čia!Aprašymas:

Savybės:

Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tvirtas, patvarus ir praktiškas naudoti.

Labai nustatymo perkrovos ir žemos įtampos, apsaugo bateriją nuo undervoltage, apsaugo bateriją nuo per didelius, ir apsaugo apkrovos valdymo, ilgesnė baterijos veikimo trukmė.

Kai baterijos įtampa yra nepakankamas, atjungti apkrovą ir prijunkite įkroviklį.Kai baterijos įtampa yra per didelis, atjunkite įkroviklį ir prijungti apkrovą.

Reguliuojami parametrai ir LCD ekrane rodomi parametrai aiškiai, paprasta naudoti.

Valdymo įtampa 6-60V, tai tinka akumuliatoriai, ličio baterijos ir kt..

Specifikacija:

Medžiaga: Plastikas

Modelis: XY-CD60

Dydis: app.79 x 43 x 38mm/3.11 x 1.69 x 1.50 į

Valdymo įtampa: 6-60V

Režimai: Įkrovimo Režimą; Iškrovimas Režimas

Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Kiekis: 1 Vnt

Įkrovimo režimas:

Nustatant viršutinę ribą įtampos ir apatinės ribos įtampos dn; kai baterijos įtampa yra mažesnė arba lygi žemutinės ribinės įtampos dn, relė įsijungs ir įkroviklis pradeda krauti akumuliatorių, kai akumuliatoriaus įtampa yra daugiau nei arba lygus viršutinė riba įtampa IKI, relė atjungia užbaigti automatinis įkrovimas; kai relė įsijungia Į mirga, nurodant, kad jis yra įkraunamas.

Iškrovos režimu OUT:

Nustatant viršutinę ribą įtampos ir apatinės ribos įtampos dn; kai baterijos įtampa yra lygus arba didesnis už viršutinę ribą įtampa IKI, relė įsijungia ir pradeda iškrovimas; kai baterijos įtampa yra mažesnė arba lygi žemutinės ribinės įtampos dn, relė išsijungia ir, baigęs automatinio iškrovimo funkcija; kai relė įsijungia, IŠ mirga, nurodant, kad tai yra iškrovimas.

Patarimas:

Šis produktas yra paprastas įtampos reguliatorius.Jį galima įjungti ir išjungti išėjimo relės.Ji tik vaidina vaidmenį perjungimo ir negali pakeisti įtampa.

Funkcinės instrukcija:

1. Skaičiavimas Įtampos Procentas: Akumuliatoriaus Įtampa/(Viršutinį Įtampa-Žemesnės Įtampos)

2. Pagrindinė funkcija:

IKI: trumpai paspaudus ekrano % ir laiką, ilgai paspauskite ir 5 sekundes palaikykite norėdami perjungti režimą; įkrovimo režimu", išlydžio režimas: OUT.

GRUPĖ: Trumpą spaudos patikrinti parametrus, šiuo metu nustatyti; ilgai paspauskite, norėdami įvesti parametro sąsaja, nustatyti: įtampa viršutinė riba, dn: įtampa

apatinės ribos, OP: įjungimo laikas, dOP: nedelsiant kreiptis-dėl laiko (0-999 sekundžių), FOP: priverstinio įjungimo trukmė (0-10 sekundes), iš išlydžio režimą.

ŽEMYN: Turn off/on elektros rėlę įjungti (avarinio stabdymo funkcija) išjungti, LCD ekranas IŠJUNGTAS, relės atsijungti: ilgai paspauskite norėdami nustatyti statusą LCD

apšvietimas, L-P: NE foninio apšvietimo nuolat ryškumas, DĖL: Apšvietimas automatiškai išnyksta po 5-10 minučių, po gesinimo, paspauskite

bet klavišus pabusti.

3. Parametrų Nustatymai

a.Įveskite parametro sąsaja paspausdami SET;

b.Įvedus parametro sąsaja, įjungti parametrų, trumpai paspausdami SET;

c.Pasirinkus parametrus, jis gali būti nustatytas AUKŠTYN/ŽEMYN klavišą, remti trumpas paspauskite arba palaikykite paspaudę.

d.

Jei norite nustatyti kitus parametrus, atlikdami b ir c;

e.

Po visų parametrų nustatyti, ilgai paspauskite SET išeiti ir išsaugoti;

3.1 Įkrovimas/Iškrovimas, Laiko Valdymo Funkcija

1) Kai laiko parametras BIURAS yra ne nulis, pradėti įkrovimo/iškrovimo laiko kontrolė.

2) Kai relė įsijungia įkrovimo/iškrovimo, atgalinės prasideda; kai jis yra baigtas, relė yra automatiškai atjungiamas užpildyti

įkrovimo/iškrovimo procesą; jei laiko yra baigtas, pagal apmokestinimo režimas, aptikimo įtampa yra mažesnė nei apatinė riba įtampos dn arba

išleidimo režimo nustatymas įtampa yra didesnė nei viršutinė riba įtampos, ir baterija laiko kontrolės funkcija automatiškai įjungtas

off-mirksi.Nurodykite H: ER primena vartotojams, kad laiko parametro yra nepagrįstas; paspauskite bet kurį klavišą, norėdami sustabdyti mirgėjimas;

3) Kai įkrovimo/iškrovimo laiko kontrolės nėra įjungta, gaminys bus įrašyti visą laiką.Įvesdami laiko rodymas sąsaja,

mirksi rodo baterija laiko, tada išsukti laiko rodymas sąsaja arba tarpuskaitos kitą kartą įkrovimo įjungtas (relė įjungta).

3.2 Automatinė parametru nustatymo:

Kai parametrai yra nustatyti ir uždaryti, jei žemesnės įtampos riba DN yra didesnė nei viršutinė įtampa iki, sistema bus mirgėjimo ekrane "ERR", kaip priminimas.

3.3 Uždelsto įjungimo funkcija (0-999 sekundžių):

Baigus įkrovimo/iškrovimo, intervalas tarp atidarymą;

3.4 Išleidimo Laidumo Priverstas Pradėti Metu (0-10):

Po neatitinkančių relė laidumo būklės, relė yra priversti įjungti (0-10) nustatyti akumuliatoriaus įtampa dar kartą.Ši funkcija skirta visų pirma iškrovos funkcija.Kai bandymo apkrovos bus išgriauti apatinės ribos įtampa akimirksniu metu laidumo, kurios padės atjungimo relės ir nesėkmės normalus išleidimo procesą.

Analizė pasitaikančius Gedimus:

Klausimas 1: Kiek V lygis yra tinkamas naudoti?Kiek V įtampa, tai modulis tinka?

1 atsakymas: Šis modelis yra tinkamas naudoti įvairias mažiausiai 6 V, maksimali įtampa 60V ir didžiausią išlaidų lygį, 48V, nes 48V baterija pilnas elektros energijos ne apie 60V, ir tada dega aukštesniu lygiu.Jei jūsų akumuliatorius yra didesnės nei 48V, prašome pasirinkti kitą.

Žymos: įdiegti saulės įkrovimo valdiklis, įkroviklio valdymas, solor mokestis valdytojas, indestrial saulės įkrovimo valdiklis, 10 saulės įkrovimo valdiklis, epever triron, saulės charg, 60a saulės reguliatorius, 12v akumuliatoriaus išsikrovimas kontrolės, lcd saulės reguliatorius.

Tipas Įtampos Reguliatorius
sąlyga Naujas
Modelis mygtukas baterijos
UPC Netaikoma
LTS mygtukas baterijos
Šalis/Regionas Gamyba Kinija

Parašyti atsiliepimą

DC6-60V Saulės Baterijos Įkroviklio Įkrovimo Valdiklio Modulis Įvykdymo Kontrolė

Papildoma informacija

Kaina:€4.00

SKU: d1279

Atsiliepimai: