Automobilių Oro Kondicionavimo sistema Šaldalas Šaldymo Agentas R134A ekologiškas Šaldytuvas Vandens Filtro keitimas

Parametrai:

Medžiaga: Automobilių šaldymo

Talpa: apie 300g

Aprašymas:

1. Vasaros pilnas automobilio ledo sprogo patirties, R134a automobilių oro kondicionavimo specialios šaldymo, grynumas-iki 99.9%, gero vėsinimo, vandens ir kitų kenksmingų priemaišų, gali apsaugoti šaldymo sistemą nuo korozijos, ir nesukelia jokios žalos atmosferos ozono sluoksnis, yra tiesa, naujos kartos šaldymo.

2. Produkto efektyvumas yra stabili, naudojimo laikas yra ilgas, vėsinimo poveikis yra gera, jums vėsaus oro norite vasarą, kietas visą vasarą.

3. Be to, metodas, užpildymas iš mažo slėgio pabaigos kompresorius, šis metodas yra lėtas užpildyti, iš esmės papildyti metodas, kai šaltnešis yra nepakankamas.Operacija veiksmus: reikia pradėti automobilio, įjunkite oro kondicionierių ir tada pridėti refrigerant gas, ir sniego, skardinės yra pastatyta.

4. Visą be to, šis metodas yra saugus ir greitas, ir yra tinkama pirmą pildymo šaldymo šaldymo sistema (aušalo bakelis apverstas).

Veikimo etapai: Po siurbimo, nereikia atidaryti oro kondicionierius, tiesiogiai pridėti skystas šaltnešis iš aukšto slėgio pabaiga (aušalo bakelis vertikaliai).

Užpildykite šaltnešis iš mažo slėgio pusėje, užveskite variklį ir įjunkite oro kondicionierius (aušalo bakelis vertikaliai).

Atsargumo priemonės:

1. Nelaikykite tuščių talpyklų vieta, kur korozinės dujos yra deginamos, arba degimas.Tuščių talpyklų nėra daugkartinio naudojimo.

2. Dėvėti akinius, eksploatavimo metu.Jei ji netyčia aptaškyti akis ar ant odos, nedelsiant gerai praplauti vandeniu.

3. Tikslas nėra apačioje galite į žmogaus kūną per operaciją.

4. Didžiausia vidaus slėgio bakas yra 15MPa.Atidarius oro kondicionieriaus kompresorius, būtinai užsukite aukšto slėgio pabaigos fluorinator, ar ne, susisiekti su aukšto slėgio išvengti sprogimo aukšto slėgio dujų.

5. saugojimo temperatūra neturėtų būti per didelis arba per mažas, vengti tiesioginių saulės spindulių.

6. Nedėkite gali dėl variklio ar radiatorius vengti tiesioginių saulės spindulių.

7.Saugojimo temperatūra yra mažesnė nei 40℃.

8. Nereikia suplakti jar sunku.

9. Šis vaistas yra aukšto slėgio suskystintos dujos ir turi būti valdomas profesionalus specialistas, kad būtų išvengta žalos.

Sąrašas:Šaltnešis*1

Žymos: ac dujų r134a, pradėti x431v, dujų šaltnešis r134a, oro kondicionierius bžūp, 134a šaldymo, 134a žarna, brita vandens filtro kasetė, r134a įrankis, montavimo dujų r134a, vandens aušintuvas.

Tipas Kondicionierius Šaldymo Agentu
Metų Naujas
Funkcija 1 Šaldymo Agentas
Medžiagos Tipas Oro Kondicionavimo Ir Šaldymo Aušinimo
Elemento Plotis 9.0cm
Išorės Bandymų, Sertifikavimo BMK
Elemento Tipas Oro kondicionavimo Montavimas
Drop laivyba Parama
Elemento Aukštis 9.0cm
Elemento Ilgio 18.0cm
Prekės Svoris 300g
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Pavadinimas Oro Kondicionavimo Ir Šaldymo
Specialios Funkcijos šaltnešis r134a

Parašyti atsiliepimą

Automobilis, Automobilių Oro Kondicionavimo sistema Šaldalas Šaldymo Agentas R134A Šaldytuvas Aplinkos Apsaugos Vandens Filtro keitimas

Papildoma informacija

Kaina:€7.33

Kategorija:pardavimas

SKU: d190917

Atsiliepimai: