Įžanga:

Transporto priemonėse su aukštojo transporto priemonių išmetamųjų teršalų standartus, antra lambda deguonies jutiklis simuliatorius yra įsikūręs už katalizinis konverteris.Jis atlieka diagnostinį vaidmenį.Jei ji aptinka bet kokius pažeidimus, variklio valdymo bloko duomenų, bus rodomas klaidos ant skydelio (populiarus "check engine") ir variklis gali persijungti į avarinį rėžimą (priklausomai nuo automobilio gamybos).Tai dažnai rodo, sumažėjo galia.Šių problemų kyla, jei katalizatoriaus pašalinimo, neefektyvumo, ar pakeisti su jet siurblys.

Šiuo atveju, būtina įdiegti antrą lambda deguonies jutiklis išsiplėtimo.Katalizatoriai gali efektyviai sumažinti galia 2-3%, o maksimali galia gali pasiekti 5 proc.Jos šalinimo ir naudojimo emuliatorius yra lengviausias būdas padidinti galią už mažą kainą.Simuliatorius gali padėti išspręsti problemą SND diegti, nes aptikti labai turtingas mišinys bus parodyti inspektavimo variklį, prietaisų skydelyje.

Savybės:

Vidinis ir išorinis sriegiai M18 x 1.5.

Išorinis kontūras: 27 klavišus šešiakampis.

Išmetamųjų dujų įleidimo anga yra 3 mm.Kraštutiniais atvejais, įėjimo anga siaura apsaugo variklio gedimo (važiuojant dideliu greičiu ).

Siūlai yra pagaminti su specialiais įrankiais, su didelio tikslumo bei geros pakartojamumas.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: Plienas

Spalva: Sidabrinė

Pakuotės Dydis: apie 10×5×1cm/4×2×0.4 colių

Pakuotės Svoris: apie 109g/3.9 oz

Prašome pridėti šį produktą prie jūsų PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠĄ, jei jums patinka.

Aš esu naujas pardavėjas Dovanoskrikstynoms.lt, jei kas mėgsta šį produktą, aš pasiūlyti milžiniška nuolaida, nes tikiuosi, kad parduotuvėje yra populiarus.

Apie Atsiliepimą

Mes išlaikyti aukštus kompetencijos 5 ŽVAIGŽDUČIŲ ir stengtis, 100% klientų pasitenkinimo!Teigiamas Grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums.

Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys.Kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Žymos: pagrindiniai deguonies jutiklis, baterija m18 milwaukee, vadovas o2, Nerūdijančio Plieno, granulių metalo tarpiklis, o2 daviklis, deguonies jutiklis, o2 tarpiklis, krepšys crocodil, paskyrimas o2 daviklis.

Pakartojamumas PLIENO
Linijinis Vandenilio M18
Tipas Ne Šildymo Tipas
Rezoliucija M18 x 1.5
Jautrumas 27 klavišus šešiakampis.
Matavimo Diapazonas Automobilių Jutikliai
Histerezės Išmetamųjų Dujų Deguonies Jutiklis
Jutiklio Tipas Pjezoelektriniai

Parašyti atsiliepimą

1PCS Nerūdijančio Plieno M18x1.5 O2, Lambda Deguonies Jutiklis Extender Tarpiklis Už Decat Vandenilio Lambda O2 Extender Tarpiklis

Papildoma informacija

Kaina:€5.27

SKU: d192934

Atsiliepimai: