Suaugęs Vaikas Skysčio Apyrankė Vertus Balionėlis Skalbti Rankomis Gelis Su Visa Valyti

Aprašymas:

Medžiaga: Silikonas Lankstus, patvarus, atsparus vandeniui ir sklandžiai liesti,saulės, nr. nuspalvinimas, nr. deformacijos.Valymo Instrukcijos: Plaukite su muilu, šilto vandens ir įberkite Suaugusieji/ Vaikai Unisex - Vienas Dydis Tinka Visiems (grupė dirželio ilgis reguliuojamas ) Amžius 7 Ir Up - Naudoti Su Suaugusiųjų Priežiūra Telpa iki 15mL skysčio Į 40mm papildymo anga yra pakankamai platus, kad būtų sutalpinti labiausiai produkto vamzdžiai.Jis yra plaunamas, rewearable ir prarasti skysčiai ir skystos želė.Telpa iki 15mL skysčiai ir būtų lengva pildymas.Užpildykite su savo skysčio pasirinkimo ir paspauskite ant apyrankės logotipą atsisakyti savo laisvalaikį.Ši Apyrankė yra ideali tiems, kurie keliauja, dirba sveikatos priežiūros, paslaugų įmonėms ir beveik visiems kitiems.Daro puiki dovana sau ir artimiesiems.

Pastaba:

Jei ji yra platus burnos buteliukas rankų dezinfekavimo priemonės, švirkšti vertus sanitizer į apyrankė su aštriu nosį dozatorius.išspausti jis naudojimo metu.Siekiant užtikrinti saugumą, vaikams, reikėtų naudoti tik prižiūrint suaugusiems, o ne nuryti rankų dezinfekavimo priemonės, per klaidą.

Komplektą sudaro:

1/3/4× Apyrankė Vertus Dozatorius

1/3/4× snapas butelis

Žymos: vyrų rankų dezinfekavimo priemonės, apyrankė gelis, aerozolio balionėlis dezinfekcinių, purkštuvas sanitizer, apyrankė sanitizer vaikams, atsisakyti muilas, sanit, minnie dezinfekavimo priemonės dozatorius, žirkliniai sanitizer, ranka sanit.

Modelio Numeris SD55
Funkcija Skysto Muilo Dozatorius
Pagrindinė Medžiaga Plastikiniai
Skysto Muilo Dozatorius Tipas Rankų Muilo Dozatorius

Parašyti atsiliepimą

Populiarus Skystis, Apyrankės Pusės Indelio skalbti rankomis Siurbliai, Dezinfekcijos дозатор для мыла dezinfekavimo priemonės Dozatorius Apyrankės Apyrankės

Papildoma informacija

Kaina:€2.99

Kategorija:pardavimas

SKU: d319

Atsiliepimai: