GL09-B Aštuonių kanalų Super sukurta 3G GSM SMS Signalizacija lauke Namų apsaugos sistemos

Labiausiai tinka nešiojamas baterija 1 projektas. Visiškai suderinama su GA09 gsm signalizacija 2 langelis. Maitinimo įtampa mažai signalą 3. Platus maitinimo įtampos įėjimas iš DC5V, kad DC16V 4. Į GL09-B yra su baterijomis, 3G GSM modulis naudojamas siųsti signalą pranešimo, po sukėlė įvesties. 5. Kai galia baterijas reikia pakeisti, GL09-B siunčia " mažai baterija SMS žinutę pirmasis telefono numeris (administratorius).Baterijos žemos įtampos riba gali būti iš anksto nustatytas vartotojo.DC5V-16V Maitinimo įvestis (Galima naudoti DC6V ar DC12V Švino-rūgštinių baterijų) SMS signalizacijos pranešimas būtų siunčiamas daugiausiai 6 preset mobiliųjų telefonų, kai jokio pavojaus signalo įvesties sukėlė visas žaliavas (Iš S1 į S8) yra užtrumpinti su GND,tada bus sukelti į aliarmo Signalą SMS galima pritaikyti su jūsų Tekstas Labai protingas ir slim sukurta gsm dėžutė , dydis tik 66mm*62mm ir tik 22 mm aukščio.gali būti lengvai montuojamas prie kitos tikslinės sistema valdybos pridėti gsm signalizacijos funkcijas.Mes galime individualų dizainą 3G ir GSM Signalizacijos lange pagal jūsų reikalavimai su nemokamai Parama, Tik SMS tekstas signalizacija ar Tik telefonu skambina pavojaus ar Tiek alar Visiškai 8 signalo įvesties ir kiekvienas indėlis gali būti apibrėžta kaip NO arba NC tipo įėjimas Kiekvienas indėlis gali būti Ginkluotas ir Nuginklavo atskirai SMS su comman Į GL09-B yra su baterijomis 3G modulis naudojamas siųsti signalą pranešimo, po sukėlė įvesties.Kai galia baterijas reikia pakeisti, GL09-B siunčia " mažai baterija SMS žinutę pirmasis telefono numeris (administratorius)

Pakavimo sąrašas:

Vienas vnt GL09-B signalizacijos dėžutė su antena

Vienas vnt kabelio jungtis

(Jokių jutiklis, nėra sim kortelę, bateriją įtraukti į sklypą )

GL09-B Aprašymas:

Žalia terminalo DC5V-16V įėjimo Galia

Signalo įvesties žemėlapis:

(Svarbi pastaba: Visi jutiklis turi būti relės perjungimas išėjimo,tada gali būti prijungtas prie GL09 signalo įvestis )

1. Baterijos nėra įtrauktos į užsakymo pakavimo sąrašas.Galite pasirinkti DC5V, kad DC16V baterija.tada jūs setup signalo įtampos ribos, tada, kai kai baterija votage nukrito žemiau tos ribos,tada bus išsiųsti įspėjimo SMS pirmą SMS signalizacija numerį.tada jūs galite eiti norėdami pakeisti bateriją lengvai.

2. Kai normalios darbo,galite perjungti tiek jungiklį į ON padėtis,tada prietaisą bus eiti į "power-save" darbo statusas, tik tada, kai signalo atsitikti, ji bus eiti atgal į budrus ir siųsti signalą SMS žinute.Tai padės taupyti bateriją labai.

Žymos: gsm signalizacija, emastiff, signalizacijos judesio jutiklis, signalizacijos secur, "pasidaryk pats" electron rinkinys, 240v signalizacijos, 4G Signalizacijos, gsm vielos, signalizacijos sistemos, signalizacija 24v, discar sms signalizacija.

Signalo Tipas SMS
Vaizdo sąsaja No
Darbo grupė 3G ir GSM(2G)
Išėjimo Numeris 0
Modelio Numeris GL09-B
Dydis 82*62*22mm
Zonos Numeris 8
Galia DC5V-DC16V
Prekės Pavadinimas HUOBEI
Ekranas No
Rinkinio Sąrankos Durų/Langų Jutiklis
Slaptažodį Klaviatūra No
Ginkluotę Tipas FR Nuotolinio valdiklio
Prijungimo Tipas Belaidžio

Parašyti atsiliepimą

Super skirtos 8 kanalo GL09-B 3G GSM SMS Signalizacijos Sistema, Apsaugos Sistema Labiausiai Tinka baterijomis, nešiojamų Įspėjimo

Papildoma informacija

Kaina:€41.35

Kategorija:pardavimas

SKU: d617

Atsiliepimai: