$0.00 USD

$0.00 USD

$0.00 USD

$0.00 USD

$0.00 USD

$0.00 USD

$0.00 USD

$0.00 USD

Plastikiniai Modeliavimas Lenkimo Galva Purtyti Galvos Pelėda Sodo Puošmena Kaliausė

Parametrai: 1. Medžiaga: PE

2. Dydis: 19*20*40 cm/7.48*7.87*15.75 į

1).paukščių ir vabzdžių atgrasymo retai gali užkirsti kelią besimaitinantys paukščiai ir gyvūnai nepatektų į pažeidžiamų sodo srityse.

2).Žmogiškas paukštis recognizers su realistiškas poveikį ir spalvų, gali maksimaliai veiksmingai kovoti su sodo paukščiai, ir kenkėjai.

3).Užtikrinti, kad vaikai ir naminiai gyvūnai, naudoti ir žaisti saugiai sodai.

4).Yra pakabinimo sistema, siekiant užkirsti kelią paukščių, leidžia jums nustatyti pažeidžiamas vietas, sodai ir pastatus, kurie yra lengvai užpuolė.

5).Paukščių atgrasymo retesnis yra patvarus, vėjo, rainproof.Jos sparnai galėtų judėti natūraliai, vėjo, apsauganti, vaismedžių, naujai auginamų žolynų, daržovių, augalai, sodinukai, žuvis , pastoge, buveinių, laivų ir krovinių srityse.

Pastaba:

1).Viena ar dvi priemones, gali suteikti apsaugą visą plotą maži sodai; Įdiegti atgrasymo retesnis prieš sėją arba po vaisius brandinti geriausius rezultatus.

2).Perkelti jaukus, laikas nuo laiko, siekiant išvengti paukščių ir nuo kenkėjų rasti taisyklės.

Žymos: dekoro pelėda, pelėda, 5 pakopa augalų stendas, rezin, 3d tigras, sportster xl883, patalpų augalų lentynos, pelėda kaliausė, masalui pelėda, dekoro sodas.

Temos Gyvūnų
Medžiaga Plastikiniai
Modelio Numeris Gyvūnų Apdaila

Parašyti atsiliepimą

1Pcs Pelėda Dervos Kraštovaizdžio Lėlės Micro Ornamentai Dekoracija Sode "PASIDARYK pats" Dekoro Daug Kartų Ryšius, Vakare Šalis

Papildoma informacija

Kaina:€10.58

Kategorija:pardavimas

SKU: d964

Atsiliepimai: