Pagerintas apsaugos kameros – Apsaugoti savo brangaus DSLR Fotoaparatas su reguliuojamu rankos dirželis padėti išvengti atsitiktinių lašų ar nestabilumo.Stilingas Minkštas Komfortas – Mūsų ergonomiška rankena juosta suteikia savo nuotrauką komfortą, stiliaus ir funkcionalumo.Universalus suderinamumas – Į Megagear odos juosta buvo specialiai sukurtas standartinis SLR ir DSLR kamerų modelių ir modelių. (Canon, Nikon, Sony, Olympus", "Pentax, Panasonic, Fujifilm, "Leica") Greitas ir paprastas montavimas – Apyrankės yra pritvirtintas prie pagrindo fotoaparato, kad jis girtas į trikojis laikiklis tvirtinimo kilpa ant viršutinį dirželį.Sumažina vertus & rankos galios Nustatymas nešimo rankena, siekiant išlaikyti kamerą stora montavimo į delną, sumažina stresą ir pagerina paramą po ilgos dienos gali pradėti fotografuoti ir keliauti.

Žymos: dslr dirželis, dirželis žiūrėti, grupė dirželis dslr, diržo kamera, odos watchband, fotoaparato dirželis per petį, daržovių odinis fotoaparato dirželis, dirželis ant riešo, kamera, wifi band, fotoaparatas odinis dirželis.

Prekės Pavadinimas NiYi
Naudojimas Riešo

Parašyti atsiliepimą

6 spalvų, visada Pasiruošę Odinis Dirželis Komfortas Išklojimui, Geresnis Sukibimas Stiprumo ir Apsaugos Kameros SLR/DSLR Fotoaparatai

Papildoma informacija

Kaina:€11.11

SKU: d98299

Atsiliepimai: